• ULTRON X3

Brak towaru
10499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru

Ultron X3

ożna dodać również: nowy rynek. Ich europejska ekspansja trwa w najlepsze i odbija się coraz większym echem w świadomości klientów. Żeby prawdziwie zaistnieć wśród twórców e-hulajnóg nie wystarczy kopiować gotowych rozwiązań z przeszłości. Trzeba stawiać na własne pomysły, nowości, rozwijać się i zaskakiwać klienta (oraz konkurencję). Właśnie takie podejście reprezentuje Ultron. Nie stoją w miejscu. Analizują, modyfikują i tworzą, a jednym z ostatnich efektów ich wzmożonych wysiłków jest hulajnoga elektryczna Ultron X3, którą można okreslić jako "Ultron X2 na sterydach".

image

Ograniczenia? Nie dla nas! 

Choć Ultron X3 ma się czym pochwalić pod względem mocy, akumulatora, prędkości i zasięgu, dzisiaj zaczniemy dość nietypowo, bo od amortyzacji. Jej wykonanie przerasta najśmielsze oczekiwania! Można powiedzieć, że tym razem inżynierowie przeszli samych siebie. Z przodu i z tyłu zastosowano amortyzatory sprężynowe z olejowym tłumieniem, które sprawiają, że hulajnoga doskonale niweluje wszelkie nierówności występujące na drodze, sprawiając, że ich nie zauważamy... nawet kiedy po nich przejeżdżamy. Nie potrzebujemy prostej ścieżki, żeby cieszyć się komfortową jazdą. Płynnie pojedziemy również na wyboistych, nierównych drogach, po najbardziej wysłużonych płytach chodnikowych (w Polsce takich nie brakuje...), czy kostce brukowej, a 11-calowe pompowane bezdętkowe koła będą doskonale trzymały się każdej nawierzchni. Terenowy bieżnik z głębokimi żłobieniami sprawia, że nie stracimy przyczepności nawet tam gdzie jest mokro, ślisko i piaszczyście. Jeśli zechcemy zabrać hulajnogę w miejsca, których nie dotknęła betonizacja... wróć: cywilizacja, ten model doskonale poradzi sobie również na "dziewiczym gruncie"! 

image

Zostaw samochód, weź hulajnogę

Ale czy łatwo jest zabrać ze sobą hulajnogę Ultron X3? Tak, łatwo ;) Ale po kolei. Zacznijmy od tego ile waży. Choć nie jest to najlżejszy miejski i kompaktowy model, przy przenoszeniu docenimy jej 44 kg. To mniej, niż np. e-hulajnogi Ultron o zbliżonych parametrach, które występowały w serii "T": Ultron T108 Pro (48 kg), czy Ultron T128 Pro (53 kg). Widać jak na dłoni, że zastosowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych pozwoliło producentowi na zniwelowanie wagi sprzętu – bardzo dobra informacja dla użytkownika! W przygotowaniu hulajnogi elektrycznej Ultron X3 do transportu pomoże nam unowocześniony system składania. Wystarczy odbezpieczyć dwie klamry i podnieść obejmę, a następnie położyć kolumnę kierownicy. W tym momencie hulajnoga jest gotowa do transportu (możemy ją spakować np. do bagażnika auta). Rozkłada się równie szybko, a mocny szeroki zacisk dobrze zabezpiecza przed powstawaniem luzów w trakcie jazdy. Ale tak w ogóle... po co ją chować do auta? O takim rozwiązaniu możemy myśleć tylko wtedy, kiedy jedziemy naprawdę daleko lub gdy mamy sprzęt o małym zasięgu. Jeśli chcemy wybrać się na wypad za miasto hulajnogą Ultron X3, zapomnijmy o konieczności podjechania samochodem i wyciągania hulajnogi z bagażnika (bo inaczej baterii nie starczy...). Akumulatora o napięciu 60 V i pojemności 32 Ah nie rozładujemy tak łatwo (a jeśli już tak się stanie, ładowanie do pełna potrwa nie więcej niż 10-12 godzin). Bateria "zalana pod korek" pozwoli na przejechanie dystansu do 80 km. Radość jazdy poczujemy już od pierwszego kilometra, a będzie ich jeszcze sporo, aby się nią nacieszyć. Jadąc hulajnogą Ultron X3 pozostaje rzec jak Faust: "Trwaj piękna chwilo!".

Nowa seria, nowy model, nowy wygląd

Skoro jesteśmy przy pięknie, poświęćmy kilka słów wyglądowi e-hulajnogi Ultron X3. Na pierwszy rzut oka widać, że prezentuje się nieco inaczej, niż dotychczasowe modele. Tym razem producenci postawili na proste linie. Zniknął profilowany podest, z jakim mieliśmy do czynienia w linii "T". Zastąpił go elegancki prostokąt z wygładzonymi rogami, zabezpieczonymi dodatkową osłonką – dzięki temu nie będzie się rysować, nawet gdy o coś otrzemy (przy przenoszeniu, transporcie, składaniu lub parkowaniu). Hulajnogę wyposażono w nowe błotniki. Jest to spora zmiana w odniesieniu do serii "T" – tam były krótsze, stalowe i umiejscowione w większej odległości od koła. Ultron X3 posiada już szerokie błotniki z opływowymi bocznymi zagięciami, wykonane z tworzywa sztucznego, przez co są lżejsze. Zwróćmy uwagę, na ich długość (dochodzącą prawie do połowy obwodu koła) oraz na to, jak blisko opony się znajdują. Widać, że inżynierównie na bieżąco analizują swoje produkty, wyciągają wnioski i dbają nawet o najmniejsze detale! Robiliśmy testy praktyczne: faktycznie nie chlapią! Na innych e-hulajnogach często bywa, że jeżdżąc po mokrej nawierzchni, z przodu podestu i pod naszymi butami robi się malutka kałuża, a i plecy mamy mokre (i to nie przez padający deszcz). Na tej hulajnodze ten problem nas nie spotka! Pozostawiono możliwość zamontowania siodełka, a charakterystyczny uchwyt do przenoszenia hulajnogi zamienił się w podnóżek (ta sama funkcjonalność, tylko w innej formie). Natomiast zupełnie zmieniła się konstrukcja łącząca podest z kierownicą. Teraz jest całkowicie zabudowana – właśnie tam przeniesiono sterownik.

image

Prędkość i bezpieczeństwo

Jeśli już zahaczyliśmy o sterownik, przejdźmy płynnie do tematów z nim związanych: czyli mocy silnika i maksymalnej prędkości, jaką możemy osiągnąć na hulajnodze Ultron X3. Producent zamontował w hulajnodze dwa kontrolery sinusoidalne 45 A i postawił na dwa silniki, które razem dają moc 6000 W (znacznie więcej niż w hulajnodze Ultron X2, gdzie moc maksymalna wynosi 2400 W). Gdy wydobędziemy z nich maksymalną (a przez wielu użytkowników pożądaną) moc, rozpędzimy do 80 km/h! Przy czym zaznaczamy, że nie jest to górnolotna deklaracja producenta, a sprawdzona, realna prędkość. Przypominamy również: taka jazda #zawszewkasku! Entuzjaści mocnych wrażeń na pewno nie będą zawiedzeni. Kolejnym plusem e-hulajnogi Ultron X3, który współgra zarówno z szybką, jak i nieco wolniejszą jazdą, są czułe hydrauliczne hamulce tarczowe umieszczone z przodu i tyłu hulajnogi. Błyskawiczny czas reakcji i rozkład siły hamowania pozwalają nam zadbać o własne bezpieczeństwo, dlatego cieszymy się, że producent przystąpił to wykonania tego elementu z należytą starannością.

image

Pełne oświetlenie dostajemy w zestawie

Następnym elementem, który sprawia, że na drodze czujemy się bezpiecznie oraz pozytywnie wpływa na komfort jazdy (a także nie uszczupla portfela) jest oświetlenie, jakie otrzymujemy w zestawie. Zamontowanie z przodu podwójnego reflektora jest największą zmianą jaka zaszła w porównaniu do modelu Ultron X2 (tam jest jedna lampa). Białe światło daje niesamowity blask i niczym magiczna różdżka potrafi zamienić noc w dzień. Dobrze, że jest zaczepione tuż nad przednim kołem, bo umieszczenie go na wysokości rączek kierownicy oślepiałoby wszystkich jadących z naprzeciwka. Reszta oświetlenia, czyli trzy miejsca na podeście (boki, przód i tył) oraz światło stop i kierunkowskazy wyglądają identycznie jak w e-hulajnodze Ultron X2. Tutaj również kierunkowskazy są w tym samym miejscu, gdzie światło hamowania, przez co ich rozmiar jest niewielki. Inżynierowie Ultron lubią wszystko, co wygląda efektownie, więc zdecydowali się zamienić zwykłe migające na pływające (podobne występują w najnowszych modelach Audi). Ultron znany jest też tego, że chce zmieścić w swoich hulajnogach jak najwięcej udogodnień dla użytkownika. Powinniśmy być z tego zadowoleni. 

image

 

Dlaczego warto kupić u nas?
Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem hulajnóg Ultron w Polsce. Mamy w ofercie wszystkie produkowane przez fabrykę modele. Zapewniamy szybką i darmową dostawę z magazynu zlokalizowanego w Polsce, pełną dostępność części zamiennych oraz własny, profesjonalny serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.
Marka Ultron jest obecna na rynku od kilku lat. Dotychczas była znana w Chinach oraz w Rosji, coraz częściej hulajnogę Ultron spotkać można jednak i w Zachodniej Europie. Zdobywa coraz szersze grono fanów wśród osób, które cenią solidne produkty i moc. Co trzeba podkreślić, Ultron to zdecydowanie hulajnoga dla dorosłych. Jej maksymalne parametry wykluczają używanie jej przez osoby niepełnoletnie.

image

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny