• Dlaczego Ultron

Czego zwykle oczekują klienci od producentów? Jak najwyższej jakości w jak najniższej cenie. Czy takie połączenie jest możliwe? Firma Ultron pokazuje, że tak! Pomysłowi Azjaci stworzyli serię hulajnóg elektrycznych, którymi zamierzają podbić Europę. Stawiają na solidne wykonanie, rewelacyjne osiągi i funkcjonalność, nie zapominając przy tym o aspekcie wizualnym.

Praca wykonana przez inżynierów Ultron spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem na pierwszym europejskim przystanku: wymagającym rynku rosyjskim. Z pewnością mogli zacząć od miejsca bardziej otwartego na nowości... ale skoro tam hulajnogi elektryczne Ultron zostały tak entuzjastycznie przyjęte, nie pozostało nic innego jak dalsza ekspansja na zachód!
 
Jak nie doceniać producenta, który oferuje sprzęt trafiający w gusta różnych użytkowników? Coś dla siebie znajdą początkujący i zaawansowani. Tacy, którzy jeżdżą na hulajnodze elektrycznej rekreacyjnie oraz ci, dla których dzień bez jazdy to dzień stracony. Klienci marzący o potężnych maszynach, mocnych silnikach, pojemnych akumulatorach i dużych zasięgać z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania! 

Projekt-bez-tytulu.png
 
Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy firma Ultron potrafi stworzyć mocną hulajnogę – odpowiadamy: potrafi! Wystarczy zapoznać się z obecnymi w ofercie modelami. Np. Ultron T128 Pro to pod względem mocy, wykonania i wyglądu, prawdziwy czołg wśród hulajnóg! Wcale wiele mu nie ustępuje drugi w kolejności Ultron T108 Pro. Tym którzy wolą mniej masywne hulajnogi zaproponujemy np. modele Ultron T11 i Ultron T10. O jakości produktów Ultron świadczy również fakt, że ich najtańszy model o najmniej rozbudowanych parametrach (które trudno nazwać "małymi") w dalszym ciągu plasuje się powyżej średniej półki jakości na rynku elektryków! 
 
E-hulajnogi Ultron przeznaczone są przede wszystkim dla dorosłych. Sprawdzają się w warunkach miejskich, ale wszystkie oferowane możliwości i to, co kryje się "pod maską" poczujemy dopiero w terenie. Zwróćmy uwagę, jakie koła proponuje producent w większości modeli. Mieć coś takiego i nie wykorzystać... marnotrastwo!

3(2).png

Dlaczego wybrać markę Ultron, skoro może mieć inną hulajnogę elektryczną o podobnych parametrach w znacznie wyższej cenie? Właśnie dlatego :) Patrząc na to, co oferuje Ultron (i w jakiej cenie), nie mamy wątpliwości, że europejska ekspansja przyniesie sukces i nazwa producenta już niedługo będzie doskonale znana wszystkim zainteresowanym segmentem e-hulajnóg. Może nawet tak samo rozpoznawalna jak Dualtron i Kaabo? Już nie tylko fani filmów z serii Avengers będą wiedzieli, że nadszedł "Czas Ultrona!"
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny